Oferta tygodnia

Rachunkowość podatkowa.

48.90
Księgarnia ekonomiczna Finbooks.pl Księgarnia ekonomiczna Finbooks.pl
Opineo
Dotpay

Poradnik skutecznego przygotowania się do egzaminu zewnętrznego

Beata Janik

30.00
21.90
promocyjna cena!
masz pytania?
Tytuł:
Poradnik skutecznego przygotowania się do egzaminu zewnętrznego
Autor:
Beata Janik
Wydawnictwo:
Difin
Wydanie:
2009
Oprawa:
miękka
Stron:
222
ISBN:
978-83-7641-054-8

Poradnik jest pierwszym tego typu opracowaniem na polskim rynku edukacyjnym i stanowi doskonałą pomoc w przygotowywaniu się do egzaminów dla wszystkich starających się o zdobycie zawodu technika administracji. Książka składa się z czterech części. W pierwszej Autorka zawarła krótki zarys postępowania administracyjnego, a w nim omawia m.in. następujące zagadnienia: postępowanie administracyjne w systemie norm prawa administracyjnego, zakres obowiązywania Kodeksu postępowania administracyjnego (k.p.a.), zasady postępowania administracyjnego. Autorka przypomina też najważniejsze pojęcia i terminy z zakresu postępowania administracyjnego. Tę część poradnika uzupełniają liczne aktualne wzory dokumentów wykorzystywanych w pracy organów administracji publicznej.

Drugą część poradnika stanowią zadania do etapu pisemnego egzaminu. Każdy z czterech testów składa się z 50 pytań jednokrotnego wyboru i 20 zadań otwartych. Najwięcej uwagi Autorka poświęca w swym poradniku projektom zadań do etapu praktycznego (część trzecia poradnika). Jest ich pięć i każdy zawiera:

- opis przypadku,
- polecenie,
- projekt realizacji prac,
- dokumenty (wzory), które należy wykorzystać w opracowaniu projektu realizacji prac,
- 4 puste karty do zamieszczenia rozwiązania.

Ostatnią część poradnika stanowią rozwiązania testów (część z nich jest dokładnie omówiona i wyjaśniona), a także rozwiązanie przykładowego zadania praktycznego krok po kroku.
Książka już w ofercie naszej księgarni finansowej. Zapraszamy na zakupy! U nas książki w bardzo przystępnych cenach z gwarancją satysfakcji klienta.

 
Copyright © 2009-2014 Księgarnia Finansowa. W ofercie książki o tematyce: finanse, bankowość, rachunkowość, podatki, zus, kadry, płace, księgowość, audyt, controlling, zarządzanie finansami, biznes, zarządzanie, marketing, analiza sprawozdań finansowych, prawo finansowe, finanse przedsiębiorstw, ekonomia, gospodarka, makroekonomia, mikroekonomia, stosunki międzynarodowe i wiele innych. Zapraszamy do zakupów w księgarni finansowej finbooks.pl!
Design by Pixelgarden.pl