Oferta tygodnia

Rachunkowość podatkowa.

48.90
Księgarnia ekonomiczna Finbooks.pl Księgarnia ekonomiczna Finbooks.pl
Opineo
Dotpay

Hotelarstwo. Organizacja i technika pracy. Podręcznik

Elżbieta Mitura, Elżbieta Koniuszewska

28.00
23.90
Towar chwilowo niedostępny
promocyjna cena!
masz pytania?
Tytuł:
Hotelarstwo. Organizacja i technika pracy. Podręcznik
Autor:
Elżbieta Mitura, Elżbieta Koniuszewska
Wydawnictwo:
Difin
Wydanie:
2008
Oprawa:
miękka
Stron:
288
ISBN:
978-83-7251-837-8

ELŻBIETA MITURA, ELŻBIETA KONIUSZEWSKA

podręcznik

Hotelarstwo - organizacja i technika pracy

wydanie II

Dział: Podręczniki ponadgimnazjalne

 

Wcześniejsze wydanie publikacji nosiło tytuł Ekonomika i organizacja pracy w hotelarstwie, aby uzyskać dopuszczenie podręcznika do użytku szkolnego, Wydawnictwo musiało zmienić tytuł publikacji. Obydwa podręczniki zawierają te same treści.

Podręcznik przeznaczony jest dla uczniów techników i szkół policealnych o profilu technik hotelarstwa. Zawiera bogaty materiał ilustracyjny, liczne przykłady dotyczące współczesnego rynku hotelarskiego i zadania do wykonania o różnym stopniu trudności, dostosowanym do indywidualnych potrzeb ucznia. Zamieszczone ćwiczenia służą kształtowaniu określonych umiejętności, postaw i zachowań oraz pozwalają na praktyczne przyswajanie wiedzy i sprawdzanie na bieżąco efektów nauczania.

Na szczególną uwagę zasługuje rozdział dotyczący nawiązywania i utrzymywania kontaktów międzyludzkich, komunikacji i rozwiązywania koniktów (są to bowiem zagadnienia pomijane w innych publikacjach, a bardzo istotne w pracy hotelarza). Podręcznik zawiera także wykaz literatury do samodzielnego poszerzania wiedzy.

Podręcznik został napisany zgodnie ze standardami wymagań egzaminacyjnych dla zawodu technik hotelarstwa, może być stosowany również przy modułowym programie nauczania.

Pierwsze wydanie niniejszej książki pt. Ekonomika i organizacja pracy w hotelarstwie otrzymało w 2007 roku Nominację do Nagrody Edukacja XXI.
Książka już w ofercie naszej księgarni finansowej. Zapraszamy na zakupy! U nas książki w bardzo przystępnych cenach z gwarancją satysfakcji klienta.

 
Copyright © 2009-2014 Księgarnia Finansowa. W ofercie książki o tematyce: finanse, bankowość, rachunkowość, podatki, zus, kadry, płace, księgowość, audyt, controlling, zarządzanie finansami, biznes, zarządzanie, marketing, analiza sprawozdań finansowych, prawo finansowe, finanse przedsiębiorstw, ekonomia, gospodarka, makroekonomia, mikroekonomia, stosunki międzynarodowe i wiele innych. Zapraszamy do zakupów w księgarni finansowej finbooks.pl!
Design by Pixelgarden.pl