Oferta tygodnia

Rachunkowość podatkowa.

48.90
Księgarnia ekonomiczna Finbooks.pl Księgarnia ekonomiczna Finbooks.pl
Opineo
Dotpay

Funkcjonowanie przedsiębiorstwa w warunkach gospodarki rynkowej + CD

Beata Janik

27.00
22.90
Towar chwilowo niedostępny
promocyjna cena!
masz pytania?
Tytuł:
Funkcjonowanie przedsiębiorstwa w warunkach gospodarki rynkowej + CD
Autor:
Beata Janik
Wydawnictwo:
Difin
Wydanie:
2007
Oprawa:
miękka
Stron:
232
ISBN:
978-83-7251-539-1

Podręcznik "Funkcjonowanie przedsiębiorstwa w warunkach gospodarki rynkowej" przeznaczony jest szczególnie dla młodzieży liceum profilowanego o profilu ekonomiczno – administracyjnym. Mogą z niego korzystać również uczniowie technikum gastronomicznego w ramach przedmiotu zarządzanie firmą. Podręcznik składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej zawartej na płycie CD.

W pierwszej części składającej się z pięciu rozdziałów Beata Janik zamieściła wiadomości związane z planowaniem działalności gospodarczej, zarządzaniem przedsiębiorstwem, finansami przedsiębiorstwa, zarządzaniem zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie. Po każdym z rozdziałów znajdują się ćwiczenia mające na celu sprawdzenie uzyskanych przez ucznia wiadomości.

Część druga Funkcjonowania przedsiębiorstwa w warunkach gospodarki rynkowej zawarta na płycie CD to zbiór konkretnych przypadków (casusów) oraz dokumentacji i formularzy niezbędnych przy założeniu i prowadzeniu działalności gospodarczej w formie jednoosobowego przedsiębiorstwa.

Uczeń przy wykorzystaniu metody symulacji planuje, zakłada a następnie prowadzi swoje przedsiębiorstwo, w którym jest jednocześnie dyrektorem i pracownikiem; uczy się poprzez działanie. Jest to niewątpliwie podręcznik zezwalający na pracę aktywnymi metodami nauczania.
Książka już w ofercie naszej księgarni finansowej. Zapraszamy na zakupy! U nas książki w bardzo przystępnych cenach z gwarancją satysfakcji klienta.

 
Copyright © 2009-2014 Księgarnia Finansowa. W ofercie książki o tematyce: finanse, bankowość, rachunkowość, podatki, zus, kadry, płace, księgowość, audyt, controlling, zarządzanie finansami, biznes, zarządzanie, marketing, analiza sprawozdań finansowych, prawo finansowe, finanse przedsiębiorstw, ekonomia, gospodarka, makroekonomia, mikroekonomia, stosunki międzynarodowe i wiele innych. Zapraszamy do zakupów w księgarni finansowej finbooks.pl!
Design by Pixelgarden.pl