Oferta tygodnia

Rachunkowość podatkowa.

48.90
Księgarnia ekonomiczna Finbooks.pl Księgarnia ekonomiczna Finbooks.pl
Opineo
Dotpay

Dylematy etyczne współczesności

Paweł Czarnecki

45.00
38.90
promocyjna cena!
masz pytania?
Tytuł:
Dylematy etyczne współczesności
Autor:
Paweł Czarnecki
Wydawnictwo:
Difin
Wydanie:
2008
Oprawa:
miękka ze skrzydełkami
Stron:
264
ISBN:
978-83-7251-917-7

Książka zawiera przegląd najważniejszych zagadnień z dziedziny bioetyki, etyki seksualnej i szeroko rozumianej etyki społecznej. Praca, choć dotyczy dylematów, przed którymi stają ludzie na całym świecie, jest poświęcona „sytuacji etycznej” w Polsce i zakłada znajomość kontekstu, w jakim toczy się debata etyczna w naszym kraju. Omówione są zatem autentyczne konikty, z którymi ludzie borykają się w realnym życiu.

Autor nie twierdzi, że etyka jest w stanie rozwiązać te problemy, ale może ona wywierać wpływ na sposób myślenia ludzi. Uwzględnione w pracy obszary i problemy, takie jak m. in. aborcja, klonowanie, etyka lekarska, eutanazja, homoseksualizm, pedolia, zostały przedstawione w sposób jasny i precyzyjny, bez poruszania kwestii drugo- i trzeciorzędnych. Większość z poruszonych tematów jest lub do niedawna była przedmiotem ożywionej dyskusji w mediach.
Książka już w ofercie naszej księgarni finansowej. Zapraszamy na zakupy! U nas książki w bardzo przystępnych cenach z gwarancją satysfakcji klienta.

 
Copyright © 2009-2014 Księgarnia Finansowa. W ofercie książki o tematyce: finanse, bankowość, rachunkowość, podatki, zus, kadry, płace, księgowość, audyt, controlling, zarządzanie finansami, biznes, zarządzanie, marketing, analiza sprawozdań finansowych, prawo finansowe, finanse przedsiębiorstw, ekonomia, gospodarka, makroekonomia, mikroekonomia, stosunki międzynarodowe i wiele innych. Zapraszamy do zakupów w księgarni finansowej finbooks.pl!
Design by Pixelgarden.pl