Oferta tygodnia

Rachunkowość podatkowa.

48.90
Księgarnia ekonomiczna Finbooks.pl Księgarnia ekonomiczna Finbooks.pl
Opineo
Dotpay

Śmiało przez życie. Asertywność dla kobiet

Katarzyna Starowicz, Jarosław Starowicz

35.00
29.90
promocyjna cena!
masz pytania?
Tytuł:
Śmiało przez życie. Asertywność dla kobiet
Autor:
Katarzyna Starowicz, Jarosław Starowicz
Wydawnictwo:
Difin
Wydanie:
2008
Oprawa:
miękka ze skrzydełkami
Stron:
200
ISBN:
978-83-7251-958-0

Poradnik przedstawia wiedzę o zachowaniach asertywnych, ich genezę, możliwości i techniki rozwijania umiejętności obrony swoich praw w sytuacjach społecznych i osobistych. Uczy umiejętności formułowania i przyjmowania ocen, wyrażania próśb, uczuć, opinii.

Wszystko w pigułce – przekazywana wiedza to minimum niezbędnej teorii i wiele rozwijających świadomość ćwiczeń i zadań do samodzielnego wykonania. Głównym adresatem książki są kobiety, które dla własnego dobra chcą dziś jasno i głośno wyrażać swoje zdanie i dbać o swoje interesy.Udanych zakupów życzy księgarnia finansowa finbooks! Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z cen i obsługi!

Osoby, które kupiły tę książkę, kupiły także:

 
Copyright © 2009-2014 Księgarnia Finansowa. W ofercie książki o tematyce: finanse, bankowość, rachunkowość, podatki, zus, kadry, płace, księgowość, audyt, controlling, zarządzanie finansami, biznes, zarządzanie, marketing, analiza sprawozdań finansowych, prawo finansowe, finanse przedsiębiorstw, ekonomia, gospodarka, makroekonomia, mikroekonomia, stosunki międzynarodowe i wiele innych. Zapraszamy do zakupów w księgarni finansowej finbooks.pl!
Design by Pixelgarden.pl