Oferta tygodnia

Rachunkowość podatkowa.

48.90
Księgarnia ekonomiczna Finbooks.pl Księgarnia ekonomiczna Finbooks.pl
Opineo
Dotpay

Historia repetytorium dla kandydatów na studia prawnicze, historyczne, politologiczne i socjologiczne

Marek Chmaj, Wojciech Sokół, Janusz Wrona

54.00
46.90
Towar chwilowo niedostępny
promocyjna cena!
masz pytania?
Tytuł:
Historia repetytorium dla kandydatów na studia prawnicze, historyczne, politologiczne i socjologiczne
Autor:
Marek Chmaj, Wojciech Sokół, Janusz Wrona
Wydawnictwo:
Difin
Wydanie:
2006
Oprawa:
miękka
Stron:
660
ISBN:
83-7251-665-0

Od starożytności do wydarzeń ostatnich miesięcy w jednym tomie - przewodnik wiedzy historycznej, który systematyzuje wiedzę z historii i współczesności Polski oraz świata w zakresie wymaganym przez programy nauczania w szkołach średnich. W treści i sposobie prezentacji materiału uwzględniono także wymagania związane z nową maturą. „Repetytorium...” przeznaczone jest przede wszystkim dla osób przygotowujących się do egzaminu na studia wyższe. Cennym uzupełnieniem opracowania jest aneks zawierający zbiór usystematyzowanych informacji historycznych oraz politologicznych.

Praca autorów tego podręcznika, dydaktyków a zarazem pra­cowników nauki, przedstawia fakty, zjawiska, procesy histo­ryczne, myśl polityczną oraz instytucje ustrojowe potrzebne do poznania tej dziedziny wiedzy zarówno przez początkujących, jak i zaawansowanych. Atrakcją tego opracowania jest także wygodny aneks zawiera­jący zbiór usystematyzowanych informacji historycznych oraz politologicznych.Udanych zakupów życzy księgarnia finansowa finbooks! Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z cen i obsługi!

Osoby, które kupiły tę książkę, kupiły także:

 
Copyright © 2009-2014 Księgarnia Finansowa. W ofercie książki o tematyce: finanse, bankowość, rachunkowość, podatki, zus, kadry, płace, księgowość, audyt, controlling, zarządzanie finansami, biznes, zarządzanie, marketing, analiza sprawozdań finansowych, prawo finansowe, finanse przedsiębiorstw, ekonomia, gospodarka, makroekonomia, mikroekonomia, stosunki międzynarodowe i wiele innych. Zapraszamy do zakupów w księgarni finansowej finbooks.pl!
Design by Pixelgarden.pl