Oferta tygodnia

Rachunkowość podatkowa.

48.90
Księgarnia ekonomiczna Finbooks.pl Księgarnia ekonomiczna Finbooks.pl
Opineo
Dotpay

Oszukać radar. Jak mówić do konsumenta, który nie chce słuchać

Jonathan Bond Richard Kirshenbaum

84.00
59.90
Towar chwilowo niedostępny
promocyjna cena!
masz pytania?
Tytuł:
Oszukać radar. Jak mówić do konsumenta, który nie chce słuchać
Autor:
Jonathan Bond Richard Kirshenbaum
Wydawnictwo:
Wig-Press
Wydanie:
2001
Oprawa:
twarda
Stron:
250
ISBN:
83-87014-72-9

Oszukać radar. Jak mówić do konsumenta, który nie chce słuchać - Jonathan Bond Richard Kirshenbaum. Każdy z nas posiada radar chroniący go przed reklamami. To nowoczesna reakcja na sytuację znaną od wieków. Caveat emptor oznacza "niech strzeże się nabywca". W tym właśnie pomaga ci radar. Jest to obronny mechanizm lub strategia, która pomaga nam filtrować około tysiąca pięciuset komunikatów reklamowych, którymi jesteśmy codziennie bombardowani. Taki nadmiar informacji, w połączeniu ze zdrową dawką cynizmu, przyczynił się do wytworzenia naszej własnej osłony. To nieprzenikniona skorupka, która stwardniała po wielu latach używania. Niestety, twój ekran filtruje wszystkie rodzaje informacji - nawet treść tej książki.

Właśnie dlatego zachęcamy cię, abyś odłożył swoją tarczę, nim rozpoczniesz jej lekturę. Być może dzięki temu lepiej zrozumiesz, jak komunikować się z ludźmi, którzy są równie cyniczni i nieufni jak ty sam. Za twoim przyzwoleniem chcielibyśmy pokazać ci, jak wkraczać na rynek w czasach, kiedy ludzie stali się tak ostrożni iż nie ufają nikomu spoza wąskiego kręgu rodziny i przyjaciół. W czasach, gdy środki przekazu podzieliły się na tak drobne odłamy, że budowanie marki ogólnokrajowej stało się niemal niemożliwe. W czasach, w których koszty zakupu mediów i produkcji są niebotycznie wysokie. Gdy domy handlowe są tak przeładowane rozmaitymi produktami, iż trudno jest uzyskać miejsce na półce, by sprzedawać swój towar lub sprawić by konsument dostrzegł go - nie mówiąc już o zakupie. Właśnie - jak zareklamować coś ludziom, którzy tej reklamy sobie nie życzą.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak tworzy się innowacyjną, świetną reklamę, musisz to przeczytać.

Valerie Salembier
Esquire

To bardzo cenne i ważne nowe narzędzie w branży reklamowej autorstwa dwóch profesjonalistów z jednej z najlepszych agencji. Bond i Kirshenbaum mają znakomite pomysły na to, jak przebić się do dzisiejszego klienta przez szum informacyjny.

O. Burtch Drake
prezes Amerykańskiego Stowarzyszenia Agencji Reklamowych

Oni są naprawdę dobrzy! Wiedzą, kiedy słuchać klienta, a kiedy się z nim spierać. Są nie tylko inteligentni i twórczy, to poważni stratedzy reklamy.

Roger Ailes
prezes Fox NewsUdanych zakupów życzy księgarnia finansowa finbooks! Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z cen i obsługi!

Osoby, które kupiły tę książkę, kupiły także:

 
Copyright © 2009-2014 Księgarnia Finansowa. W ofercie książki o tematyce: finanse, bankowość, rachunkowość, podatki, zus, kadry, płace, księgowość, audyt, controlling, zarządzanie finansami, biznes, zarządzanie, marketing, analiza sprawozdań finansowych, prawo finansowe, finanse przedsiębiorstw, ekonomia, gospodarka, makroekonomia, mikroekonomia, stosunki międzynarodowe i wiele innych. Zapraszamy do zakupów w księgarni finansowej finbooks.pl!
Design by Pixelgarden.pl