Oferta tygodnia

Rachunkowość podatkowa.

48.90
Księgarnia ekonomiczna Finbooks.pl Księgarnia ekonomiczna Finbooks.pl
Opineo
Dotpay

Business Letters

Barbara Pawłowska

39.90
29.90
Towar chwilowo niedostępny
promocyjna cena!
masz pytania?
Tytuł:
Business Letters
Autor:
Barbara Pawłowska
Wydawnictwo:
PWE
Wydanie:
2009
Oprawa:
miękka
Stron:
252
ISBN:
978-83-208-1798-0

Business Letters to książka adresowana do wszystkich, którzy chcą opanować cenioną na rynku pracy umiejętność pisania listów handlowych w języku angielskim.

Podręcznik Business Letters zawiera: 

*fachowe zwroty i sformułowania niezbędne do prowadzenia korespondencji handlowej oraz przygotowania cv i listu motywacyjnego w języku angielskim,
*ponad 150 przykładów najbardziej typowych listów handlowych,
*ćwiczenia utrwalające zdobyte umiejętności z dołączonym kluczem,
*spis listów na końcu książki, umożliwiający wyszukiwanie przykładowych wzorów,
*wykaz skrótów najczęściej stosowanych w korespondencji.


Książka Business Letters została opracowana przez wykładowcę SGH -Barbarę Pawłowską - z myślą o studentach kierunków ekonomicznych, uczestnikach kursów językowych oraz osobach przygotowujących się do zdawania egzaminu LCCI, organizowanego przez Londyńską Izbę Handlową. Business Letters przyda się także każdemu, kto prowadzi działalność handlową z zagranicznym partnerem.

Książka  Business Letters zdobyła III miejsce w rankigu "Hity księgarni Centrum Doradztwa i Ekspertyz Gospodarczych SGH sp. z o.o." w roku akademickim 2008/2009. W tym rankingu znajduje miejsce dzisięć pozycji książkowych, które w danym roku akademickim księgarnia sprzedała w najwiekszej liczbie egzemplarzy.


Ta i wiele innych książek z tematyki finanse, prawo, ekonomia, biznes, rachunkowość, księgowość, kadry znajduje się w ofercie naszej księgarni ekonomicznej Finbooks.pl. Wszystkie książi w naszej księgarni ekonomicznej oferujemy w przystępnych cenach!

 
Copyright © 2009-2014 Księgarnia Finansowa. W ofercie książki o tematyce: finanse, bankowość, rachunkowość, podatki, zus, kadry, płace, księgowość, audyt, controlling, zarządzanie finansami, biznes, zarządzanie, marketing, analiza sprawozdań finansowych, prawo finansowe, finanse przedsiębiorstw, ekonomia, gospodarka, makroekonomia, mikroekonomia, stosunki międzynarodowe i wiele innych. Zapraszamy do zakupów w księgarni finansowej finbooks.pl!
Design by Pixelgarden.pl