Oferta tygodnia

Rachunkowość podatkowa.

48.90
Księgarnia ekonomiczna Finbooks.pl Księgarnia ekonomiczna Finbooks.pl
Opineo
Dotpay

Księgowość w małej i średniej firmie + CD

Grażyna Voss, Andrzej Tokarski, Maciej Tokarski

34.90
33.90
promocyjna cena!
masz pytania?
Tytuł:
Księgowość w małej i średniej firmie + CD
Autor:
Grażyna Voss, Andrzej Tokarski, Maciej Tokarski
Wydawnictwo:
CeDeWu
Wydanie:
2011
Oprawa:
miękka
Stron:
204
ISBN:
978-83-7556-400-6

W praktyce wielu przedsiębiorców decyduje się na samodzielne prowadzenie ewidencji, co wiąże się z koniecznością znajomości ustaw podatkowych i prowadzenia ewidencji dla celów podatkowych. Do nich właśnie skierowane jest to opracowanie, które pozwala Czytelnikom na zapoznanie się z podstawowymi zasadami prowadzenia ewidencji dla celów podatkowych.

Publikacja ta może być także wykorzystana jako materiał szkoleniowy dla studentów, słuchaczy oraz uczestników kursów i szkoleń, którzy zamierzają samodzielnie prowadzić działalność gospodarczą oraz jej ewidencję i rozliczenia w zależności od wybranej formy opodatkowania. Zakres przedstawionych w książce ewidencji dotyczy wszystkich czynności objętych obowiązkiem ujmowania w księgach, ewidencjach czy też rejestrach podatkowych, realizowanych w trakcie prowadzenia działalności od jej rozpoczęcia do likwidacji.

 

Polecamy także książki:

Księgowość w małej i średniej firmi Grażyna Voss, Andrzej Tokarski, Maciej Tokarski
33.90
Księgowość małej firmy 2010 Anna Jeleńska
47.90
   
 
 
Copyright © 2009-2014 Księgarnia Finansowa. W ofercie książki o tematyce: finanse, bankowość, rachunkowość, podatki, zus, kadry, płace, księgowość, audyt, controlling, zarządzanie finansami, biznes, zarządzanie, marketing, analiza sprawozdań finansowych, prawo finansowe, finanse przedsiębiorstw, ekonomia, gospodarka, makroekonomia, mikroekonomia, stosunki międzynarodowe i wiele innych. Zapraszamy do zakupów w księgarni finansowej finbooks.pl!
Design by Pixelgarden.pl