Oferta tygodnia

Rachunkowość podatkowa.

48.90
Księgarnia ekonomiczna Finbooks.pl Księgarnia ekonomiczna Finbooks.pl
Opineo
Dotpay

Restrukturyzacja firmy. Zarządzanie przedsiębiorstwem w sytuacjach kryzysowych

Lovett David , Slatter Stuart

110.00
89.90
Towar chwilowo niedostępny
promocyjna cena!
masz pytania?
Tytuł:
Restrukturyzacja firmy. Zarządzanie przedsiębiorstwem w sytuacjach kryzysowych
Autor:
Lovett David , Slatter Stuart
Wydawnictwo:
WIG-press
Wydanie:
2001
Oprawa:
miękka
Stron:
288
ISBN:
83-87014-75-3

Książka Slattera i Lovetta to pozycja ciesząca się wielkim uznaniem wśród profesjonalistów. Autorzy omawiają zagadnienia dotyczące zarządzania przedsiębiorstwem w sytuacjach kryzysowych.

Wyjaśniają metody, procesy i narzędzia niezbędne w procesie restrukturyzacji firmy. Jest to lektura obowiązkowa dla wszystkich menedżerów i doradców; nie tylko w firmach, które wymagają uzdrowienia. Jak bowiem piszą autorzy w przedmowie: "zarządzanie w sytuacjach kryzysowych, to w istocie codzienne zarządzanie firmą". Metody omawiane w książce dotyczą przede wszystkim firm, dla których jedynym ratunkiem jest głęboka restrukturyzacja, ale wiele z nich można wykorzystać już przy pierwszych symptomach zadyszki. Również w przypadku firm przejmowanych przez inne przedsiębiorstwa niezbędne są zwykle pewne "porządki".
Polecamy tę książkę! Zespół księgarni finansowej finbooks.pl

Osoby, które kupiły tę książkę, kupiły także:

 
Copyright © 2009-2014 Księgarnia Finansowa. W ofercie książki o tematyce: finanse, bankowość, rachunkowość, podatki, zus, kadry, płace, księgowość, audyt, controlling, zarządzanie finansami, biznes, zarządzanie, marketing, analiza sprawozdań finansowych, prawo finansowe, finanse przedsiębiorstw, ekonomia, gospodarka, makroekonomia, mikroekonomia, stosunki międzynarodowe i wiele innych. Zapraszamy do zakupów w księgarni finansowej finbooks.pl!
Design by Pixelgarden.pl