Oferta tygodnia

Rachunkowość podatkowa.

48.90
Księgarnia ekonomiczna Finbooks.pl Księgarnia ekonomiczna Finbooks.pl
Opineo
Dotpay

Dochodząc do TAK. Negocjowanie bez poddawania się

William Ury, Bruce Patton

  • Dochodząc do tak
44.90
31.90
promocyjna cena!
masz pytania?
Tytuł:
Dochodząc do TAK. Negocjowanie bez poddawania się
Autor:
William Ury, Bruce Patton
Wydawnictwo:
PWE
Wydanie:
2012
Oprawa:
miękka
Stron:
256
ISBN:
978-83-208-2031-7

Oddajemy do rąk Czytelników Dochodząc do TAK. Negocjowanie bez poddawania się najpopularniejszą na świecie książkę dotyczącą negocjacji, w której pokazano prostą i wszędzie możliwą do zastosowania metodę negocjowania sporów prywatnych i zawodowych. Autorzy Dochodząc do TAK. Negocjowanie bez poddawania się proponują sprawdzoną metodę dochodzenia do porozumienia możliwego do zaakceptowania przez wszystkie strony i we wszelkich rodzajach konfliktów — bez względu na to, czy obejmują one rodziców i dzieci, sąsiadów, współpracowników, klientów firmy. Dzięki opisanej metodzie negocjacji można łatwo nauczyć się, jak skutecznie negocjować z różnymi partnerami.Książka Dochodząc do TAK. Negocjowanie bez poddawania się jest przeznaczona dla studentów: psychologii, socjologii, zarządzania, stosunków międzynarodowych, politologii, handlu zagranicznego, administracji, menedżerów, przedsiębiorców, osób chcących doskonalić swoje umiejętności negocjacyjne.

 

Polecamy Dochodząc do TAK. Negocjowanie bez poddawania się w naszej księgarni ekonomicznej jako jedną z najlpeszych książek o tej tematyce.

Osoby, które kupiły tę książkę, kupiły także:

 
Copyright © 2009-2014 Księgarnia Finansowa. W ofercie książki o tematyce: finanse, bankowość, rachunkowość, podatki, zus, kadry, płace, księgowość, audyt, controlling, zarządzanie finansami, biznes, zarządzanie, marketing, analiza sprawozdań finansowych, prawo finansowe, finanse przedsiębiorstw, ekonomia, gospodarka, makroekonomia, mikroekonomia, stosunki międzynarodowe i wiele innych. Zapraszamy do zakupów w księgarni finansowej finbooks.pl!
Design by Pixelgarden.pl