Oferta tygodnia

Rachunkowość podatkowa.

48.90
Księgarnia ekonomiczna Finbooks.pl Księgarnia ekonomiczna Finbooks.pl
Opineo
Dotpay

Dostosowania makroekonomiczne i mikroekonomiczne w krajach na średnim poziomie rozwoju po kryzysach finansowych

red. nauk. Andrzej Wojtyna

58.90
52.90
Towar chwilowo niedostępny
promocyjna cena!
masz pytania?
Tytuł:
Dostosowania makroekonomiczne i mikroekonomiczne w krajach na średnim poziomie rozwoju po kryzysach finansowych
Autor:
red. nauk. Andrzej Wojtyna
Wydawnictwo:
PWE
Wydanie:
2009
Oprawa:
miękka
Stron:
268
ISBN:
978-83-208-1815-4

Kryzysy finansowe, pojawiające się we współczesnych gospodarkach, wymuszają najpierw zmiany w prowadzonej przez poszczególne państwa polityce makroekonomicznej oraz systemie doraźnych oddziaływań międzynarodowych organizacji gospodarczych (przede wszystkim MFW), a potem zmiany obejmują regulacje mikroekonomiczne (głównie w sektorze finansowym), co z kolei pociąga za sobą konieczność głębszych zmian instytucjonalnych. Autorzy - pokazując te skomplikowane zjawiska - przeanalizowali procesy i mechanizmy dostosowawcze występujące w gospodarstwach domowych, przedsiębiorstwach, u pośredników finansowych oraz w instytucjach sektora rządowego.

Książka Dostosowania makroekonomiczne i mikroekonomiczne w krajach na średnim poziomie rozwoju po kryzysach finansowych jest przeznaczona dla wykładowców i studentów kierunków ekonomicznych wyższych uczelni.
Polecamy w naszej internetowej księgarni finansowej najlepsze książki ekonomiczne. Zapraszamy do zakupu!

 
Copyright © 2009-2014 Księgarnia Finansowa. W ofercie książki o tematyce: finanse, bankowość, rachunkowość, podatki, zus, kadry, płace, księgowość, audyt, controlling, zarządzanie finansami, biznes, zarządzanie, marketing, analiza sprawozdań finansowych, prawo finansowe, finanse przedsiębiorstw, ekonomia, gospodarka, makroekonomia, mikroekonomia, stosunki międzynarodowe i wiele innych. Zapraszamy do zakupów w księgarni finansowej finbooks.pl!
Design by Pixelgarden.pl