Oferta tygodnia

Rachunkowość podatkowa.

48.90
Księgarnia ekonomiczna Finbooks.pl Księgarnia ekonomiczna Finbooks.pl
Opineo
Dotpay

Jak utrwalić sukces. Co wyróżnia najlepsze przedsiębiorstwa

Franz Bailom, Kurt Matzler, Dieter Tschemernja,

44.00
promocyjna cena!
masz pytania?
Tytuł:
Jak utrwalić sukces. Co wyróżnia najlepsze przedsiębiorstwa
Autor:
Franz Bailom, Kurt Matzler, Dieter Tschemernja,
Wydawnictwo:
Wolters Kluwer
Wydanie:
2013
Oprawa:
twarda
Stron:
280
ISBN:
978-83-264-4465-4

Opis:

Czy wiesz, dlaczego niektórym przedsiębiorstwom udaje się osiągnąć sukces mimo różnych przeciwności, podczas gdy inne firmy stale zmagają się z problemami?

Książka jest wynikiem czteroletniego projektu badawczego przeprowadzonego przez autorów, naukowców z dużym dorobkiem w dziedzinie nauk o zarządzaniu, z udziałem ponad tysiąca organizacji z dziesięciu krajów.

Autorzy zwracają uwagę na czynniki o decydującym znaczeniu dla sukcesu organizacji, do których należą:

  • innowacyjność w zakresie produktów i procesów,
  • orientacja rynkowa, gromadzenie wiedzy o rynku i jej wykorzystanie,
  • nacisk na rozwijanie kluczowych kompetencji,
  • wybór i wdrożenie najlepszego modelu przywództwa,
  • budowanie kultury przedsiębiorczości.

Liczne przykłady z wielu sektorów gospodarki oraz rozmowy z wybitnymi menedżerami, takimi jak Peter Brabeck-Lethmathe, dyrektor generalny Nestlé, René Obermann, dyrektor generalny Deutsche Telekom, czy Markus Langes-Swarovski, członek zarządu Swarovski dostarczają cennych wskazówek dotyczących niekonwencjonalnych rozwiązań, które pozwalają osiągnąć i utrzymać przewagę na rynku.

"Publikacja powinna zachęcić czytelników do własnych przemyśleń i być impulsem do przeprowadzenia niezbędnych zmian w celu utrzymania lub zwiększenia konkurencyjności firm, którymi zarządzają lub w których pracują".

Autorzy
 
Copyright © 2009-2014 Księgarnia Finansowa. W ofercie książki o tematyce: finanse, bankowość, rachunkowość, podatki, zus, kadry, płace, księgowość, audyt, controlling, zarządzanie finansami, biznes, zarządzanie, marketing, analiza sprawozdań finansowych, prawo finansowe, finanse przedsiębiorstw, ekonomia, gospodarka, makroekonomia, mikroekonomia, stosunki międzynarodowe i wiele innych. Zapraszamy do zakupów w księgarni finansowej finbooks.pl!
Design by Pixelgarden.pl