Oferta tygodnia

Rachunkowość podatkowa.

48.90
Księgarnia ekonomiczna Finbooks.pl Księgarnia ekonomiczna Finbooks.pl
Opineo
Dotpay

Biznesplan

Jerzy T. Skrzypek

36.10
Towar chwilowo niedostępny
promocyjna cena!
masz pytania?
Tytuł:
Biznesplan
Autor:
Jerzy T. Skrzypek
Wydawnictwo:
Poltext
Wydanie:
2012
Oprawa:
miękka
Stron:
256
ISBN:
978-83-7561-190-8

Książka przedstawia zestaw zasad i procedur opracowania biznesplanu określany mianem modelu najlepszych praktyk, który jest wynikiem wieloletnich doświadczeń Autora. W kolejnych rozdziałach omówione zostały elementy modelu, proces konstruowania studium wykonalności i biznesplanu oraz wzajemne związki między nimi, a także plan strategiczny, marketingowy i organizacyjny. Szczególną uwagę poświęcono przygotowaniu planu finansowego projektu, w tym zasad sporządzania prognoz oraz analiz finansowych. Autor wyjaśnia także, jak zastosować omawiany model w celu przygotowania projektów współfinansowanych przez Unię Europejską.

Zainteresuje zarówno przedsiębiorców, jak i osoby sporządzające biznesplany. Z publikacji mogą korzystać także studenci uczelni biznesowych oraz uczestnicy kursów i treningów menedżerskich.
Integralną część książki stanowi płyta CD, na której znajdują się dodatkowe materiały edukacyjne, które powinny pomóc czytelnikom w poszerzeniu wiedzy i umiejętności z zakresu szeroko rozumianej problematyki sporządzania biznesplanów.

W celu uruchomienia zawartości płyty należy otworzyć w przeglądarce internetowej (Internet Explorer lub Firefox) plik index.html.


O AUTORZE
Jerzy T. Skrzypek
– doktor nauk ekonomicznych, pracownik Katedry Ekonometrii i Badań Operacyjnych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Praktyk w dziedzinie sporządzania biznesplanów, w tym planów finansowych, wykorzystywanych także przy opracowywaniu wniosków o dofinansowanie projektów z funduszy unijnych. Wykładowca na kursach i treningach menedżerskich z zakresu szeroko rozumianej przedsiębiorczości.

OPINIE
Jest to wartościowa i pożyteczna publikacja. Najważniejsza funkcja książki, instruktażowo-poradnikowa, jest zrealizowana w ujęciu szczegółowym, praktycznym, w którym każde konkretne zagadnienie związane z tworzeniem biznesplanów jest omówione dokładnie oraz ilustrowane przejrzystymi przykładami. (…) Wykład jest prowadzony w oparciu o symulacyjny model finansów przedsiębiorstwa, który służy jako swego rodzaju „szkielet” określający strukturę przedsiębiorstwa, którego dotyczy analiza, a w szczególności opracowywany plan biznesowy. Ten nowoczesny i niezawodny (w sensie algorytmicznym) instrument formułowania i rozwiązywania zadań planistycznych daje Autorowi znaczną swobodę i elastyczność wykładu, ale też zapewnia dużą przewagę nad innymi sposobami prezentacji zawartej w książce tematyki. (…) Oceniając wysoko wartości metodyczne i informacyjne książki, chcę szczególnie podkreślić jej znaczenie praktyczne dla odbiorcy, zwłaszcza tego, który wykorzysta ją jako przewodnik do samodzielnego planowania i rozwijania własnego biznesu.
z recenzji prof. dra hab. Bogusława Wąsika, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Osoby, które kupiły tę książkę, kupiły także:

 
Copyright © 2009-2014 Księgarnia Finansowa. W ofercie książki o tematyce: finanse, bankowość, rachunkowość, podatki, zus, kadry, płace, księgowość, audyt, controlling, zarządzanie finansami, biznes, zarządzanie, marketing, analiza sprawozdań finansowych, prawo finansowe, finanse przedsiębiorstw, ekonomia, gospodarka, makroekonomia, mikroekonomia, stosunki międzynarodowe i wiele innych. Zapraszamy do zakupów w księgarni finansowej finbooks.pl!
Design by Pixelgarden.pl