Oferta tygodnia

Rachunkowość podatkowa.

48.90
Księgarnia ekonomiczna Finbooks.pl Księgarnia ekonomiczna Finbooks.pl
Opineo
Dotpay

Współczesna polityka pieniężna

red. nauk. Wiesława Przybylska-Kapuścińska

50.00
36.90
promocyjna cena!
masz pytania?
Tytuł:
Współczesna polityka pieniężna
Autor:
red. nauk. Wiesława Przybylska-Kapuścińska
Wydawnictwo:
DIFIN
Wydanie:
2008
Oprawa:
miękka
Stron:
312
ISBN:
978-83-7251-945-0

 

Książka Współczesna polityka pieniężna zawiera przejrzysty, usystematyzowany wykład na temat współczesnej polityki pieniężnej, prezentuje najnowsze spojrzenie na jej istotę, rolę i dylematy funkcjonowania – zarówno w koncepcjach teoretycznych, jak i w praktyce banków centralnych. Autorzy wykorzystują bogatą literaturę przedmiotu, wprowadzając w aktualne kwestie polityki monetarnej. W pracy wyeksponowano kluczową rolę stabilności cenowej i polityki stóp procentowych, nadających nowoczesny kształt sterowaniu pieniądzem w jego narodowych, ponadnarodowych i międzynarodowych uwarunkowaniach.

W podręczniku szczegółowo omówiono najważniejsze problemy polityki pieniężnej:

  • istotę, rodzaje i cele,
  • strategie i instrumenty,
  • politykę kursową,
  • mechanizm transmisji,
  • cechy jakościowe,
  • prognozy inflacyjne.


Adresatami publikacji Współczesna polityka pieniężna są przede wszystkim studenci uniwersytetów i szkół ekonomicznych, kierunków ekonomii i zarządzania, kształcących słuchaczy na studiach stacjonarnych, niestacjonarnych i podyplomowych z zakresu nauk finansowych, a w szczególności w specjalności finanse i rachunkowość. Powinni nią także zainteresować się specjaliści-praktycy bankowości i finansów oraz rynków kapitałowych.
Polecamy w naszej internetowej księgarni finansowej . Zapraszamy do zakupu!

Osoby, które kupiły tę książkę, kupiły także:

 
Copyright © 2009-2014 Księgarnia Finansowa. W ofercie książki o tematyce: finanse, bankowość, rachunkowość, podatki, zus, kadry, płace, księgowość, audyt, controlling, zarządzanie finansami, biznes, zarządzanie, marketing, analiza sprawozdań finansowych, prawo finansowe, finanse przedsiębiorstw, ekonomia, gospodarka, makroekonomia, mikroekonomia, stosunki międzynarodowe i wiele innych. Zapraszamy do zakupów w księgarni finansowej finbooks.pl!
Design by Pixelgarden.pl