Oferta tygodnia

Rachunkowość podatkowa.

48.90
Księgarnia ekonomiczna Finbooks.pl Księgarnia ekonomiczna Finbooks.pl
Opineo
Dotpay
RSS

Blog

 • Finanse książki - 22.07.2012

  Własny biznes to w obecnych czasach droga do sukcesu, a zarazem wielkie wyzwanie. Własna firma daje nam nie tylko pieniądze, ale również zadowolenie. Warto mieć oryginalny pomysł na działalność, wtedy mamy większe szanse.

 • Księgowość - książki w księgarni Finbooks.pl - 22.06.2012

  Własny biznes to w dzisiejszych czasach droga do sukcesu. Własna firma daje nam nie tylko zarobek, ale również satysfakcję. Warto mieć oryginalny i intratny pomysł na działalność, wtedy mamy większe szanse. Pomysł, pomysłem, ale musimy jeszcze umieć zarządzać swoją firmą.

 • Ekonomia książki - 30.05.2012

  Studiujesz ekonomię, prawo, administrację, zarządzanie? Interesujesz się, tym co dzieje się na rynku? Chcesz wiedzieć jak działają mechanizmy rynkowe? Zakładasz firmę? Jeżeli musisz, albo chcesz pogłębić swoją wiedzę to hasło ekonomia książki, jest podstawą, aby zdobyć niezbędne informacje, właśnie w tym zakresie

 • Księgarnia finansowa finbooks - 30.04.2012

  aJeżeli szukamy fachowej literatury, potrzebujemy materiałów do pracy licencjackiej, magisterskiej bądź doktorskiej, warto spojrzeć co proponują nam specjalistyczne księgarnie. Księgarnia finansowa jest najlepsza dla tych osób, które potrzebują publikacji z dziedziny ekonomii, finansów publicznych, księgowości, rachunkowości, podatków, prawa finansowego, bankowości, gospodarki oraz w każdej sferze, która dotyczy pieniądza.

 • Księgarnia ekonomiczna - 25.02.2012

  Jeśli jest się osobą uzdolnioną matematycznie, która interesuje się także gospodarka oraz finansami, warto jest zdecydować się na taki kierunek studiów jak ekonomia. Jest to bowiem jeden z nielicznych kierunków studiów, po którym można mieć pewność, że znajdzie się odpowiednią pracę.

 • Książki księgowego – niezbędnik 25.01.2012

  Początek roku to czas zmian i rozliczeń. Trzeba podsumować działania i osiągnięcia minionego roku oraz przygotować na rok nadchodzący. Nie ułatwiają tego ciągle zmieniające się przepisy. Lektura następujących tytułów oferowanych przez księgarnię www.finbooks.pl sprawi, że czynności te staną się łatwiejsze oraz pozwoli uniknąć błędów i pomyłek.

 • Meritum Podatki – OKAZJA! – 23.01.2012

  Polecamy najnowsze wydanie poradnika Meritum Podatki 2012 którego redaktorem merytorycznym jest Aleksander Kaźmierski. Oprócz wydania najnowszego nasza księgarnia  oferuje jeszcze OKAZYJNIE ostatni, gdzie indziej już niedostępny, egzemplarz poradnika Meritum Podatki 2010, który ma również pewne zalety i może być czasem użyteczny.

 • Biblioteka księgowego – 18.01.2012

  Ekonomia książki dobrej potrzebuje. Dokładniej - Księgowość książki dobrej potrzebuje. Dla polepszenia kondycji ekonomicznej czy to własnej, czy firmy którą się kieruje, można powiększyć finanse książki odpowiednie czytając. Ważne tu są książki które biznesmen powinien czytać, ale równie ważna jest literatura fachowa księgowego.

 • Uzupełniliśmy książki rachunkowość już w ofercie - 27.08.2011

  W radością pragniemy poinformować, że otworzyliśmy nowy dział: rachunkowość. Książki z tej tematyki dostępne są w naszej księgarni finansowej pod nazwą nowego działu: Rachunkowość.

 
Copyright © 2009-2014 Księgarnia Finansowa. W ofercie książki o tematyce: finanse, bankowość, rachunkowość, podatki, zus, kadry, płace, księgowość, audyt, controlling, zarządzanie finansami, biznes, zarządzanie, marketing, analiza sprawozdań finansowych, prawo finansowe, finanse przedsiębiorstw, ekonomia, gospodarka, makroekonomia, mikroekonomia, stosunki międzynarodowe i wiele innych. Zapraszamy do zakupów w księgarni finansowej finbooks.pl!
Design by Pixelgarden.pl